Heaven Forest: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

0
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Heaven Forest - VR MMO
Heaven Forest VR MMO

Ücretiz steam kodları köşemizde bugün bizleri prys.ga sitesi karşılıyor. Şuan için prys.ga sitesi üyelerine özel Heaven Forest oyununa ait steam kodlarını dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlem oldukça basit. İlk olarak oyunların dağıtımının yapıldığı bu adrese giderek siteye üye olma işlemini gerçekleştirelim. Siteye üye olduktan sonra ise yine dağıtımın yapıldığı bu sayfaya gidelim. Bu sayfaa geldikten sonra steam ve twitter hesabınızı siteye tanıtmayı unutmayın. Daha sonra ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyecek bu görevleri sırası ile yapıp daha sonra sağ tarafta bulunan Check tuşuna basarak sitenin görevleri yaptığımızı onaylatmasını sağlayalım. Görevler tahmin ettiğiniz üzere yine oldukça basit: steam grubuna üye olmak, twitterdan takip etmek vb. görevler yapacaksınız. Bu şekilde tüm görevleri yapıp check işlemlerini bitirdiğimizde dağıtılan oyunun kodu ekrana gelecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Heaven Forest Oyunu Hakkında Bilgi

Heaven Forest – VR MMO adındanda anlaşılacağı üzere bizleri cennet gibi bir ormanda güzel bir gezintiye çıkaran bir sanal gerçeklik oyunu. Oyunda muhteşem atmosferi olan bir ormanda geziyoruz ve karşımıza çeşitli hayvanlar, güzel yapıtlar vb. öğeler çıkıyor. Amacımızın tamamen orman gezisi yapıp zevk almak olduğu bu oyunun sanal gerçeklik dünyasında stresimizi rahatlıkla atabiliriz. Hepinize huzurlu oyunlar dileriz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (41 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Aralı 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.