Darksiders 3’ün İlk Oynanış Videosu Paylaşıldı

1
Darksiders 3
Darksiders 3

Geçtiğimiz hafta oyun dünyasına geleceği resmi bir şekilde duyurulan Darksiders 3 oyunu hayranları için oldukça büük bir heyecan yaratmıştı. Hayranların heyecanı daha geçmeden ise Darksiders 3 oyunu pre-alpha oynanış videosu ile bugün karşımız çıktı. IGN First kapsamında bizlerle paylaşılan bu videoda yeni oyunun dövüş mekaniklerini ve grafiklerini detaylı bir şekilde inceleme şansı yakalıyoruz.

Firma tarafından açıklanan bilgiye göre Darksiders 3 oyununda mahşerin dört atlısından Fury’yi kontrol edip oynayacağız. Fury’nin Darksiders 3 deki amacı ise Yedi Ölümcül Günah’ı avlayıp yok etmek ve onlardan sonsuza kadar kurtulmak. Kömürden Konsey’in emriyle cennetin en güzel ve yüksek tepelerinden cehennemin en derin ve çirkin çukuruna kadar, insanlığı kötü kaderinden kurtarmak üzere çağırılan Fury, girişeceği bu çok zorlu görevden başarı ile ayrılarak mahşerin dört atlısından en güçlüsü olduğunu herkese kanıtlayacaktır.

Videodaki yorumlara baktığımızda videoya birçok eleştiri geldiğini gördük. Gelen bu eleştiriler arasında insanların yeni dövüş mekaniklerini beğenmediği görülüyor. Yeni dövüş mekanikleri dediğimiz olay ise videoda göreceğiniz kırbaç mekağini oluyor. Fakat oyunun şuan için zaten pre-alpha aşamasında olduğunu düşündüğümüzde hem dövüş mekaniklerinin hem de grafiklerinin bu duruma göre bir hayli gelişeceği de kesin. Çünkü firma yayınladıkları bu video ile gerekli eleştirileri alıp bu eleştirilere göre oyunu geliştirmeyi düşünüyor.

Bildiğiniz üzere Darksiders 3 oyunu hangi ayda çıkacağı belli olmasa da önümüzdeki yıl PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına girişini yapacak. Darksiders 3 için yayınlanan ilk oynanış videosuna ise aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

Son olarak sizlerin bu yayınlanan video ile ilgili düşüncelerinizi merak ediyoruz. Çoğu oyuncunun beğenmediği dövüş mekaniği sistemi sizce de kötü mü, yoksa idare eder mi? Oyunun grafikleri yeterli mi yoksa daha fazla geliştirilmesi mi gerekir? Bu ve buna benzer düşüncelerinizi bizlere yorum olarak bildirirseniz oldukça seviniriz.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.