Gizlilik Politikası

Steamrehberi.com olarak ziyaretçilerimizin gizliliğine ve haklarına oldukça önem göstermekteyiz. Bu nedenle ciddi bir gizlilik politikası izliyoruz. Sitemiz üzerinden bizimle iletişime bulunabileceğiniz her alanda, gizliliğinizi ve güvenliğinizi en üst düzeyde tutmak için mümkün olan bütün adımları uyguluyoruz.

İletişim Sayfası

Bu sayfa aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapabilmemiz adına e-posta adresinizi belirtmeniz gerekmektedir. Belirttiğiniz bu bilgiler sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır ve üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır.

Yorum Alanı

Sitemiz üzerinden etkileşimde bulunabileceğiniz bir diğer alan olan yorum alanı bölümünde yer alan e-posta adresleriniz sizin güvenliğiniz ve gizliliğiniz açısından tamamen gizli tutulmaktadır ve üçüncü şahışlarla asla paylaşılmamaktadır.

Sitemizde Kullanılan Bileşenler

Steamrehberi.com olarak sitemizde Google Analytics bileşenlerini kullanmaktayız. Bu kullanılan bileşenler tamamen zararsızdır ve tamamen siteye olan ilginizi ölçmek adına kullanılmaktadır. Kullanılan Google Analytics bileşeni istatistik sayacı işlevini görmektedir ve bu bilgiler kesinlikle saklı olup üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Son olarak belirtmek isteriz ki Google Analytics bileşenini sadece bizim sitemiz değil internet üzerinde ziyaret etmiş olduğunuz web sitelerin tamamına yakını kullanmaktadır. Son olarak sitemizde Google Adsense bileşenlerinin kullanıldığını sizlere belirtmek isteriz.

İlgili Sosyal Ağların Gizlilik Sözleşmeleri

Google Plus Gizlilik Sözleşmesi