Ücretsiz Rastgele Steam Oyun Kodu Dağıtımı

0
steam_rastgele_oyun

Ücretsiz steam oyunları köşemizde giftybundle sitesi var. Site şuan için herhangi bir steam oyununa ait kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam ile giriş yapalım ve ardından açılan sayfadan Mystery Game butonunu seçip open giveaway yazısına tıklayarak dağıtımın yapıldığı sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır. Bu görevler ise oldukça basit steam grububa üye olma, verilen siteye girip çıkma gibi tek tıkla yapılacak görevler.

Önemli not: Şuan için siteye çok fazla yüklenme olduğundan dağıtım yapan sitenin sunucuları bu yükü kaldıramamakta. Bu nedenle siteye erişim zaman zaman kaybedilip hata sayfaları vermekte. Oyunu alabilmek adına zaman zaman siteye erişmeyi deneyin, illaki bir denemenizde oyunu alacaksınız.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Dağıtılan Bazı Oyunlar Hakkında Bilgiler

  • The Janitor

The Janitor adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen bir korku oyunudur. Oyunda kendimizi karanlık bir hapishanede buluyoruz ve amacımız cani gardiyandan kaçmak oluyor. Oldukça karanlık bir ortamda geçen bu oyunda amacımız şafak vaktine gelmeden hapsolduğumuz mekandan olabildiğince hızlı bir şekilde kaçmak. Bu amacımızı gerçekleştirirken karşımıza oldukça fazla engel çıkıyor. Bazı engelleri hiç temasa girmeden de sessiz bir şekilde geçebileceğiz bu oyun sizleri biraz gerebilir.

Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (20 inceleme)

Oyunun çıkış tarihi: 19 Temmuz 2016

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır

Oyunun steam başarımları var mı: Evet

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Janitor oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.