The Last Mission

0
The Last Mission
The Last Mission

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün dogebundle sitesi bulunmakta. Site şuan için kullanıcılarına The Last Mission adlı oyunu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise diğerlerine göre bile oldukça basit. Sadece bu bağlantıya gidiyoruz ve login botununa basarak siteye steam hesabınızla giriş yapıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan oyun dağıtımları sayfasından Vickinachi oyununun sayfasını seçip giriyoruz ve sayfadaki görevleri yapıyoruz. İşlemlerde zorlanırsanız ilk olarak siteye steam hesabı ile giriş yapıp, bu konudaki bağlantıya tekrardan tıklasanız da olur.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Last Mission Oyunu Hakkında Bilgi

The Last Mission, Blaiz Entertainment ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon/macera oyunudur. Dünyayı çevreleyen uzaylı saldırısına karşı hayatta klmaa çalıştığımız bu oyunda üzerimize doğru gelen her canlıyı öldürerek yolumuza devam edip gizli görevimizi gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Şuan için 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Ağustos 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Last Mission oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikUnforgiving Trials The Darkest Crusade
Sonraki İçerikGoro

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.