FUNGI

0
FUNGI
FUNGI

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri steelseries sitesi karşılıyor. Steelseries sitesi şu an için yaptığı dağıtımla bizlere FUNGI oyununu ücretsiz olarak dağıtıyor. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Vermiş olduğumuz bu adrese girerek siteye Sign Up adlı sayfaya girerek siteye üye olalım. Daha sonra üye girişi yapıp oyunun dağıtıldığı sayfaya gelerek sitenin get your keys adlı butona tıklayalım. Bu işlemin ardından oyunun kodu ekrana yansıyacaktır.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Bedava Steam Kodları – FUNGI

FUNGI isimli bu oyun FistikTech ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Avakadoların dünyasında büyük bir maceraya çıktığımız bu oyunda kaçırılan prenses avakoduyu kurtarmak için büyük bir göreve çıkıyoruz. Sevgilimiz olan prenses avakoduyu düşmanların elinden kurtarmak için ormanın derinliklerinde büyük bir maceraya daldığımız bu oyunda bizleri oldukça aksiyon dolu görevler bekliyor olacak.

  • Oyuna ait incelemeler: 9 Kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 13 Temmuz 2019
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.