Showdown Adventure: Ücretsiz Steam Oyunu

4
Showdown Adventure
Showdown Adventure

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına A Detectives Novel oyununun steam kodu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sıralarda olan Showdown Adventure yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Görevleri yaptığınız zaman ise oyunun kodu ekranda belirecektir. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Showdown Adventure Oyunu Hakkında Bilgi

Showdown Adventure Herbi Games ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir aksiyon oyunudur. Yaşadığımız güzel adaya bela saçmaya gelen tehlikeli canavarları adamızdan kovmayı hedeflediğimiz bu oyunda oldukça güzel ve şirin grafiklerle bizleri güzel bir macera bekliyor.
 • Oyuna ait incelemeler: Karışık (28 İnceleme)
 • Oyunun çıkış tarihi: 21 Eylül 2016
 • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
 • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
 • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
 • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
 • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Showdown Adventure oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

4 YORUMLAR

 1. Hpcam bu görev olmuyor

  ” Claim another itchio key!”

  Do task diyorum farklı bir kod verme sayfasına atıyor onu da yaptım anlamadım ne olacak neden kabul etmiyor.

  • Hocam marvelus sitesinde oyunları almanız için sadece steam grup görevlerine girmeniz de yeterli. Diğer görevleri yapıp yapmadığınızı kontrol etme mekanizmaları şuan içn yok. Fakat o görevde sizden diğer dağıtıma gidip oradaki keyide almanızı istiyor. Son olarak şuan için dağıtımdaki kodlar da bitmiş durumda hata veriyorsa bu sebepten de veriyor olabiir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.