Kraven Manor

0
Kraven Manor
Kraven Manor
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Kraven Manor oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Kraven Manor Oyunu Hakkında Bilgi

Kraven Manor isimli bu oyun Demon Wagon Studios ekibi tarafından hem geliştirilip hemde dağıtıcılığı üstlenen bir korku oyunudur. Oldukça gizemli olayların yaşandığı ve gerçekten tüylerimizi diken diken eden büyük bir şatoda mahsur kaldığımız bu oyunda, şatoda yaşanan gizemli olayları çözmeye çalışıyoruz. Zaman zaman müzikleriyle ve karşımıza çıkan düşmanlarla gerim gerim gerilmemizi sağlayan bu oyunda bizleri oldukça gergin dakikaların beklediğini rahat bir şekilde ifade edebiliriz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (91 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Eylül 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Kraven Manor oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikOld School Tennis
Sonraki İçerikNormality

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.