Unforgiving Trials The Darkest Crusade

0
Unforgiving Trials The Darkest Crusade
Unforgiving Trials The Darkest Crusade

Ücretsiz steam oyunu köşemizde hrkgame sitesi var. Site şuan için Woodle Tree Adventures oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam hesabınızla veya siteden bir hesap açarak o hesaba giriş yapmak. Siteye giriş yaptıktan sonra Giveaways —> Free Giveaways yolunu izleyerek dağıtımın yapıldığı sayfaya geliniz ve sayfadaki Get Game isimli butona tıkladığımızda verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Not: Oyunu alabilmek için tarayıcınıza VPN programı indirerek kendinizi farklı bir ülkede göstermeniz gerekmektedir. Bu bağlamda Opera tarayıcısının kendi VPN uygulamasının işe yaradığını sizlere söylemek isteriz.

Unforgiving Trials The Darkest Crusade Oyunu Hakkında Bilgi

Unforgiving Trials The Darkest Crusade isimli bu oyun, bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Birden bire kendimizi yüksek dağlarda maceraların arasında bulduğumuz bu oyunda amacımız mistik bir bitkiyi bulmak. Bu amaç doğrutulsunda ise karşımıza bir çok düşman çıkmakta ve bizim bu düşmanları geçmemiz gerekmekte.

  • Oyuna ait incelemeler: 5 Kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 15 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Unforgiving Trials The Darkest Crusade oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikAttrition Nuclear Domination
Sonraki İçerikThe Last Mission

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.