Attrition Nuclear Domination

0
Attrition: Nuclear Domination
Attrition: Nuclear Domination

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gleam.io sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için gleami.o sitesinde toplam Attrition: Nuclear Domination oyununa ait steam kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyor. Örnek olarak steam grubuna girme, twitchden takip etme vb. görevler. Görevleri yazılara teker teker tıklayarak yapıyoruz ve tüm görevler bittikten sonra ise oyunun kodunu otomatik olarak ekranda görebileceksiniz. İyi oyunlar dileriz. Kodlar 5.000 tane olduğu için bir kaç saat içerisinde rahatlıkla bitecektir o yüzden aceleci olursak daha iyi olur.

Attrition Nuclear Domination Oyunu Hakkında Bilgi

Attrition: Nuclear Domination oyunu bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Nükleer bir falaketi bize anlatan ve yaşamamızı sağlayan bu oyunda amacımız bu felaketten kurtulup ayakta kalmak. Oynarken nükleerin ne kadar tehlikeli olduğunu anlamamızı sağlayan bu oyunu denemenizi tavsiye ederiz.

  • Oyuna ait incelemeler: 5 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 24 Kasım 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Attrition: Nuclear Domination oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.