Zeus Quest Remastered

0
Zeus Quest Remastered
Zeus Quest Remastered

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün dogebundle sitesi bulunmakta. Site şuan için kullanıcılarına Zeus Quest Remastered adlı oyunu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise diğerlerine göre bile oldukça basit. Sadece bu bağlantıya gidiyoruz ve login botununa basarak siteye steam hesabınızla giriş yapıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan oyun dağıtımları sayfasından Zeus Quest Remastered oyununun sayfasını seçip giriyoruz ve sayfadaki görevleri yapıyoruz. İşlemlerde zorlanırsanız ilk olarak siteye steam hesabı ile giriş yapıp, bu konudaki bağlantıya tekrardan tıklasanız da olur.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Zeus Quest Remastered Oyunu Hakkında Bilgi

Zeus Quest Remastered, Crazysoft Limited ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. Antik Yunan devrinde olduğumuz bu oyunda ünlü mekanlara gidiyor, çeşitli maceralar yaşıyoruz. Oldukça fantastik bir dünyada çeşitli görevlerde bulunduğumuz bu oyunda güzel anlar geçireceğimizden eminiz.

  • Oyuna ait incelemeler: 2 kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 9 Mayıs 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Zeus Quest Remastered oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikEndorlight
Sonraki İçerikOverhell

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.