Turn Around

0
Turn Around
Turn Around

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Daha önceki dağıtımı kaçıranlar için gleam.io sitesi şuan için bizlere Turn Around oyununun kodlarını kaçıranlar için tekrardan ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Gleam sitesindeki görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Turn Around Oyunu Hakkında Bilgi

Turn Around bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen macera ve şiddet oyunudur. Oyunda bir adada mahsur kalan bir adamı canlandırıyoruz ve karşılaştığımız tehlikelerden korunarak kendimizi güvenli bir yere götürmeye çalışıyoruz. Aksiyon ve gerilimin oyuncuya iyi yansıtıldığı bu oyunda amacımız ormandan kaçmak. Uygarlıktan uzakta olarak geçirdiğimz günlerde insanlığımızı unutup cani biri mi yoksa insanlığıdan uzaklaşmayıp normal bir hayat mı süreceğimize karar verdiğimiz oyunda zaman zaman zorlu anlar bizi bekliyor olacak. Oyunu oynayan arkadaşlara iyi oyunlar diliyoruz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (6 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Şubat 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Turn Around oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikOverhell
Sonraki İçerikBall of Light

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.