Invisible Mind

2
Invisible Mind
Invisible Mind

Ücretsiz steam oyunu köşemizde hrkgame sitesi var. Site şuan için Invisible Mind and the Werewolf oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip steam hesabınızla veya siteden bir hesap açarak o hesaba giriş yapmak. Siteye giriş yaptıktan sonra Giveaways —> Free Giveaways yolunu izleyerek dağıtımın yapıldığı sayfaya geliniz ve sayfadaki Get Game isimli butona tıkladığımızda verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Not: Oyunu alabilmek için tarayıcınıza VPN programı indirerek kendinizi farklı bir ülkede göstermeniz gerekmektedir. Bu bağlamda Opera tarayıcısının kendi VPN uygulamasının işe yaradığını sizlere söylemek isteriz.

Invisible Mind Oyunu Hakkında Bilgi

Invisible Mind, VGstudio adlı bağımsız bir stüdyo tarafından piyasaya sürülen macera oyunudur. Kendimizi ilerleyen yıllarda ve bozulmuş bir dünya sisteminde bulduğumuz bu oyunda amacımız önümüze çıkan engelleri yok ederek dünyamızın başına gelen felaketten dünyamızı kurtarıp her şeyi eski haline getirmek. Bu bağlamda karşılaştığımız zorlukları aşmada oldukça dikkatli olmamız gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler:Olumsuz (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 10 Ağustos 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Invisible Mind oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikFIFA 18 vs PES 2018 Hangisi daha iyi?
Sonraki İçerikEndorlight

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.