The Yellow Artifact: Bedava Steam Oyunu

0
Yellow: The Yellow Artifact
Yellow The Yellow Artifact

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri simplo sitesi karşılamakta. Şuan için simplo sitesi kullanıcılarına The Yellow Artifact adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Yellow Artifact Oyunu Hakkında Bilgi

Oyunu oynamadan önce gerekli olan ilk bilgiyi geçelim. Dikkat oyunu oynadıktan sonra canınız meyve suyu çekebilir. 🙂 Yellow: The Yellow Artifact adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından yapılan macera ve aksiyon öğelerini içerisinde barındıran basit grafikli bir basit eğlence oyunudur. Bildiğimiz klasik atari oyunlarından Mario tarzı olan bu oyunda çeşitli bölümler bulunmakta. Oyunu oynamadan önce cidden yanınızda meyve suyu bulundurunuz. 🙂

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (25 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Haziran 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Yellow The Yellow Artifact oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.