Agent Awesome: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Agent Awesome
Agent Awesome
Ücretsiz steam köşemizde bugün indiegala sitesi bizleri selamlıyor. Site şuan için Agent Awesome oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu adrese girip üyelik girişinizi yapın. Sonra oyun kutucuğu içerisindeki kutucuğu kaldırın. Ardından Claim Free Copy butonuna tıklamanız ardından oyun sizin olacaktır. Bu işlemleri tamamladığınız zaman karşınıza bir sayfa çıkacaktır oradan profile yazan yere tıklaıp profilnizdeki oyun kodlarına ulaşabilirsiniz.
Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Agent Awesome Oyunu Hakkında Bilgi

Agent Awesome adındanda anlaşılacağı üzere “Muhteşem bir Ajanı” kontrol ettiğimiz bir taktik aynı zamanda da komedi oyunudur. Muhteşem ajanımızla birbirinden eğlenceli ve komik vakaların içinde kendimizi bulduğumuz bu oyunda bizi oldukça komik ve ilginç vakaların beklediğinden kesinlikle hiçbir şüpheniz olmasın. Birbirinden absürt olayların başımıza geldiği bu oyunda hem eğlenecek hem de olayları çözmeye çalışacaksınız.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (10 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Şubat 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Agent Awesome oyunu için Türkçe desteği bulunmamakta. Ayrıca internette bu oyunla ilgili herhangi bir Türkçe yama dosyası da bulunmamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.