Argo oyunundan yeni oynanış videoları yayınlandı

2
Project Argo
Project Argo

Oyun dünyasında askeri simülasyon dendiğinde akla ilk gelen bu alandaki en ünlü seri hiç şüphesiz ki Arma’dır. Oldukça gerçekçi mekanikleri, devasa büyüklükteki haritaları ve olağanüstü grafikleriyle oyuncuların oldukça sevdiği ve oynadığı yapımlardan birisi olmayı başaran Arma aynı zamanda, içinde bulundurduğu detaylı mod desteği sayesinde birbirinden farklı ve eğlenceli mod’lara ev sahipliği yapmıştı. Mod desteği sayesinde oyuncuların eğlencesine eğlence katan Arma serisi, sizlere geçen gün de duyurduğumuz üzere bundan sonra simülasyon sevmeyen oyuncuların da dikkatini çekmeye başlayacak.

Bohemia tarafından bugün resmi bir açıklamayla duyurulan Project Argo, Arma 3’ün oynanış stilini yenilenmiş bir şekilde bizlere sunarak çok daha arcade ve küçük bölgelerdeki çatışmalara yoğunlaşmayı hedefliyor. 5V5 çatışmalara ev sahipliği yapacak Project Argo, sahip olduğu bu özellikler bakımından bünyesinde Call of Duty’nin Domination, Battlefield’ın Rush benzeri mod’ları da barındıracak. Eğer Arma 3 oyununun grafik ve stilini beğenen fakat ağır ve simülasyon oyun tarzından pek haz etmeyen bir oyuncuysanız Project Argo oyunu tam sizlere göre. Bohemia tarafından yayınlanan üç farklı videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler diliyoruz.

Son olarak Bohemia firması tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Argo oyunu 22 Haziran 2017’de oyuncuların kullanımına ücretsiz olarak sunulacak ve bizce oldukça fazla oynanacak.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.