Mount & Blade: Warband, bu akşam Steam anasayfasında

1
Mount Blade Warband
Mount Blade Warband

Ülkemizde oyun sektörünü gururla temsil eden ve uzun yıllar boyuncada uluslararası arenadaki gururunu, TaleWorlds Entertainment ekibi imzası altınd taşıyan popüler Orta Çağ simülasyonu Mount and Blade: Warband adlı oyun, bu akşam saat 20.00’dan itibaren Steam’ın anasayfasında kendine yer bulacak. Üstelik %75 oranında bir indirimle!

Söz konusu indirimde dilerseniz sadece ek paketleri veya Mount & Blade, Mount & Blade: Warband, Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars, Mount & Blade: Warband – Viking Conquest Reforged Edition, Mount & Blade: With Fire & Sword oyunlarının tamamını içeren Full Collection’ı %75 gibi oldukça güzel bir indirim oranıyla satın alabilirsiniz.

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen E3 2017 oyun fuarı etkinlikleri kapsamında yeni oyunları Mount & Blade II: Bannerlord’un oynanabilir demosunu oyun dünyasına tanıtan TaleWorlds Entertainment ekibi, serinin son oyunu oyun dünyasına giriş yapmadan önce oyunseverlerin Mount & Blade efsanesini başlatan klasik seriyi oynama imkanına sahip olmalarını istiyor.

Bu akşam saat 20.00’de Steam’ın anasayfasında olacak olan efsane Mount Blade indirimlerine Steam’ın anasayfasından ulaşabileceğiniz gibi bu adresten de ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.