NBA 2K19 Android’e geldi

4
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 5,00
NBA 2K19 Android
NBA 2K19 Android'e geldi!

Basketbol severlerin bir numaralı oyunu olan NBA 2K serisinin son oyunu NBA 2K19‘un Android sürümü bugün resmi olarak yayınlandı. Google Play Store üzerinde yayınlanan oyunun bu sürümü geçtiğimiz günlerde yayınlanan iOS sürümüne göre bir hayli fazla farklılık içeriyor.

NBA 2K19 iOS’dan sonra Android’e geldi!

Android için yayınlanan NBA 2K19’un şu an için bazı sorunlarla birlikte yayınlandığını sizlere hatırlatmakta büyük fayda var. Zira şu an için oyunu oynayan kullanıcıların düşük grafiklerden, oyun içerisinde meydana gelen gecikmelerden ve kontrol desteğinin olmamasından şikayetçi olduğunu görüyoruz. Android için yayınlanan NBA 2K19’da şu an için iOS sürümünde yer alan kritik özelliklerin yer almadığını da sizlere belirtelim, fakat ilerleyen günlerde yeni bir güncelleme ile bu sorunların çözüleceğine inanıyoruz.

Şu an için oyuncular tarafından eleştiri yağmuruna tutulan NBA 2K19’un sahip olmuş olduğu bu sorunların yapımcı firma tarafından ilerleyen günlerde çözüleceğine inanıyoruz. Zira yapımcı firma gelen şilayetlerin ardından yapmış olduğu bir açıklamayla sorunların farkında olduklarından ve bu durumdan dolayı oyunculardan özür dilediklerini belirtti. İlerleyen günlerde bu sorunu çözeceklerini ve bu sorunun çözümü için oldukça büyük bir çalışma içerisine girdiklerini belirten 2K Games yetkilileri oyunculardan bu konuda sabırlı olmasını istedi. Bizce bu sorunlar ilerleyen günlerde güncellemeler aracılığıyla 2K Games ekibi tarafından çözülecektir ve oyunculara bu konuda özür olarak oyun içi çeşitli hediyeler verilecektir.

Ek olarak bugün yayınlanan NBA 2K19’un Android sürümünde multiplayer özelliğinin de olmaığını sizlere aktaralım. Oyunu satan almak isterseniz NBA 2K19 Play Store sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Son olarak NBA 2K19’un Android sürümü için yayınlanmış olan özel videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

4 YORUMLAR

  1. Telefon için olmasına rağmen NBA 2K19 oyununun grafikleri efsane ötesi olmuş. Oynanabilirlik açısından baya rahat. Şuan için 60 TL verilir mi sorgulanır. Gerçi apk olarak düşmüş olabilir bile.

  2. NBA Fanatiği olarak bence android için büyük zenginlik olmuş NBA 2K19 bence basketbol oyunlarını silip süpürecek android’te ve bu çok güzel bir gelişme. Umarım online oyun modu vardır ve online oyun modunda girilecek bir arena oluşturulmuştur.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.