Skyrim’e Co-Op modu geliyor: Skyrim Together

1
Skyrim Together
Skyrim Together

RPG denilince akıllara gelen ilk oyun olma özelliği taşıyan ve uzun yıllardır oyuncular tarafından sevilerek oynanan The Elder Scrolls Skyrim, geçtiğimiz aylarda geliştirilmiş ve yenilenmiş grafikleri ile Special Edition adı altında tekrardan karşımıza çıkmış ve bu sefer diğerlerinden farklı olarak konsollara mod desteği ile birlikte gelmişti. Ancak bu gelişmenin üzerinden Mod yapımcıları Bethesda firmasından umudu kesmiş olacak ki kendileri direkt olarak Skyrim için kendi çevirimiçi modlarını geliştireceklerini oyunculara duyurmuşlardı. Aslında bildiğiniz üzere neredeyse 2011 yılından beri birçok mod yapımcısı Skyrim’e online desteği getirmek amacıyla birçok çalışmaya imza atmıştı, fakat yıllardır gelen denemelerin hepsi başarısız olmuştu. Bugün ise yıllardır süren başarısızlık serisini kıran bir modla karşı karşıyayız.

Ünlü mod geliştiricisi ve reddit kullanıcısı Ijustwantsteamdosh tarafından geliştirilmiş olan Skyrim Together isimli yeni mod ile birlikte oyuncular hep birlikte görev yapmaya dahi çıkabiliyorlar. Fakat şuan için erken gelişim aşamasında olan ve çalışmalarına hızlı bir şekilde devam edilen Skyrim Together, eğer düzgün bir şekilde bitirilebilirse, 2000’li yıllarda GTA: San Andreas için hazırlanan SAMP mod’u gibi olağanüstü derecede popüler olabilir. Şahsen benim gibi Skyrim seven bir oyuncuyu oldukça heyecanlandırmayı başaran yeni mod, Elder Scrolls Online’ı bile geride bırakarak oldukça güzel bir ivme kazanabilir.

Sizlere bu güzel modu bu kadar anlatmıştık bugün yayımlanan yeni tanıtım videosunun da geldiğini belirtmemiz gerek. Daha öncede ifade ettiğimiz üzere geliştirme aşaması hızlı bir şekilde devam eden Skyrim Online’ın yeni videosuna aşağıdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz. Son olarak sizlerin Skyrim’in bu muhteşem yeni modu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Düşüncelerinizi bizlerle paylaşırsanız oldukça seviniriz.

Önceki İçerikBall of Light
Sonraki İçerikThe Quest for Achievements

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.