Arma’nın yapımcılarının yeni oyunu Argo’nun çıkış tarihi belli oldu

1
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 0 oy verildi, 5 üzerinden ortalama puan 0,00
Argo oyunu
Argo oyunu

Hepimizin bildiği gibi oyun dünyasının en gerçekci ve ünlü askeri simülasyon oyunlarından birisi ünvanını elinde tutan Arma serisi, oldukça gerçekçi mekanikleri, devasa büyüklükteki haritaları, gerçekliğe çok yakın muhtşem grafikleri ve daha sayamayacağımız birçok özellikleri ile oyuncuların çok tercih ettiği yapımlardan birisi olmayı başarmıştı. İçerisinde barındırdığı detaylı mod desteği sayesinde ise birbirinden farklı oyun modl’arına ev sahipliği yapıp oyuncularına oldukça farklı deneyimler yaşatan Arma serisi, görünüşe bakılırsa çok yakın bir zamanda simülasyon sevmeyen oyuncuların da dikkatini çekecek bir gelişmeye imza atacak.

Bohemia oyun firması tarafından geçtiğimiz aylarda yapılan bir duyuru ile oyun dünyasına açıklanan Argo, Arma 3 oyununun oynanış stilini tamamen farklı bir havaya sokarak çok daha fazla arcade ve daha küçük bölgelerdeki çatışmalara yoğunlaşacak. Bildiğiniz Cs Go oyununda bulunan klasik 5V5 çatışmaları içerisinde barındıracak olan Argo, Call of Duty’nin Domination, Battlefield’ın Rush benzeri mod’ları da kendi içerisinde barındıracak. Yani bu yönüyle içerisinde hem Counter-Strike: Global Offensive hem Call of Duty hem de Battlefield oyunlarından esintiler barındıracak olan Argo oyunu, Arma 3’ün grafik ve tema stilini beğenen fakat ağır ve simülasyon oyun tarzını sevmeyen oyuncuların da oldukça dikkatini çekecek gibi gözüküyor.

Son olarak Bohemia firması tarafından yapılan resmi açıklamaya göre Argo oyunu 22 Haziran 2017’de oyuncuların kullanımına ücretsiz olarak sunulacak ve bizce oldukça fazla oynanacak.

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.