Outland: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Outland
Outland

Ücretsiz steam oyun köşemizde bugün steam’ın kullanıcılarına yaptığı büyük kıyağı konuşuyoruz. Steam şuandan itibaren sadece bir gün süreyle geçerli olmak şartıyla Outland adlı oyunu bütün kullanıcılarına kayıtsız şartsız ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Oyunu almak için bu bağlantıya tıklayıp steam’ın kendi resmi sitesinde oyunun olduğu sayfaya geliyoruz. Sayfaya geldikten sonra eğer steam hesabımız ile sayfaya giriş yapmamışsak giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra yine oyunun mağazadaki sayfasına gelip “Oyunu Yükle” butonuna basıyoruz. İşlemler sadece bu kadar. Daha sonra Outland adlı oyunun steam kütüphanenize kalıcı olarak eklendiğine dair bir mesaj alacaksınız. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

Outland Oyunu Hakkında Bilgi

Outland, platform oyun türü seven kullanıcılar için oldukça güzel olabilecek eğlenceli bir oyun. Dünyayı kurtarmak için maceramızın başladığı bu oyunda amacımız gelen tehlikelere karşı kendimizi ve dünyamızı savunmak. Oldukça farklı bir atmosfer deneyimi yaşamamızı sağlayan bu oyunu aynı zamanda arkadaşınızla birlikte de oynayabilme imkanınız bulunmaktadır. Bu nedenle arkadaşınızla beraber oldukça eğlenceli dakikalar geçireceğinizi söyleyebiliriz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (959 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 29 Eylül 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Eşli Oyun
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.