Lone Leader: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Lone Leader
Lone Leader

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün dogebundle sitesi bulunmakta. Site şuan için kullanıcılarına Lone Leader adlı oyunu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise diğerlerine göre bile oldukça basit. Sadece bu bağlantıya gidiyoruz ve login botununa basarak siteye steam hesabınızla giriş yapıyoruz. Daha sonra karşımıza çıkan oyun dağıtımları sayfasından Lone Leader oyununun sayfasını seçip giriyoruz ve sayfadaki görevleri yapıyoruz. İşlemlerde zorlanırsanız ilk olarak siteye steam hesabı ile giriş yapıp, bu konudaki bağlantıya tekrardan tıklasanız da olur. Normalde 16 bin Lone Leader keyinin dağıtıldığı bu dağıtımda şuan için 13 bin adet key kalmış durumda.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Lone Leader Oyunu Hakkında Bilgi

Lone Leader bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen zombi kıyamet hayatta kalma oyunudur. Oyundaki tek amacımız sadece hayatta kalmak. Bunun için neler yaptığımızın pek bir önemi yok. Açık dünya yapımı olan bu oyunda hayatta kalmak için neler yapacağımızın bir sınırı bulunmamakta. Aksiyon ve korku öğelerini birlikte barındıran bu oyun oldukça karanlık bir ortamda geçiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Lone Leader oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.