Marvelous Haftalık Oyun Dağıtımı 4. Hafta

0
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün marvelousga sitesi var. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına rastgele ücretsiz steam kodu dağıtıyor. Oyunu almak için yapmanız gereken işlemler ise şu şekilde: İlk olarak dağıtımın yapıldığı marvelousga sitesine bu adrese tıklayarak giriyoruz. Bu işlemin ardından siteye steam hesabımız ile giriş yapıyoruz. Siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza sitede şuan için dağıtılan oyunların listesi çıkacaktır. Bu listeden şuan için üst sırada olan Marvelous Steam Weekly #4 yazısının yanındaki open giveaway yazısına tıklayalım ve dağıtımın olduğu sayfaya gelelim. Eğer bu işlemi yapamadıysanız üstteki adrese tekrar tıklamanız yeterli olacaktır. Dağıtımın yapıldığı sayfada ise oyunun kodunun ekrana çıkabilmesi adına site sizden birkaç görev yapmanızı isteyecektir. Bu görevler steam gruplarına girme, verilen sayfaları ziyaret etme vb. kısa görevlerdir. Sizlere büyük bir ipucu vermek gerekirse, sitede sadece steam gruplarına üye olma görevlerini yapsanız da oyunun kodunu alabiliyorsunz. Bu nedenler diğer görevleri es geçerek sadece steam grubuna üye olup kodları daha hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Hepinize şimdiden iyi oyunlar diliyoruz.

Önemli not: Şuan için siteye çok fazla yüklenme olduğundan dağıtım yapan sitenin sunucuları bu yükü kaldıramamakta. Bu nedenle siteye erişim zaman zaman kaybedilip hata sayfaları vermekte. Oyunu alabilmek adına zaman zaman siteye erişmeyi deneyin, illaki bir denemenizde oyunu alacaksınız.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Dağıtılan Bazı Oyunlar Hakkında Bilgiler

Desire Oyunu Hakkında Bilgi

Desire oyunu önce android için çıkan daha sonra ise bilgisayar platformu için çıkışını gerçekleştiren oyunlar arasında yer almaktadır. Tıkla ve hareket mantığıyla çalışan bu oyunu bu anlamda Deponia oyunu ile oldukça benzetebiliriz.Oyunun işleyişi ve mantığı da Deponia adlı oyuna benzeyen bir sistemle ilerlemektedir. Okul çağındaki genç bir çocuğu yönettiğimiz ve çeşitli amaçlarımız olan bu oyunu seveceğinize eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Oyun şuan için steam mağazasında bulunmamaktadır.
  • Oyunun çıkış tarihi: Oyun şuan için steam mağazasında bulunmamaktadır.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Oyun şuan için steam mağazasında bulunmamaktadır.
  • Oyunun steam başarımları var mı: Oyun şuan için steam mağazasında bulunmamaktadır.
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Oyun şuan için steam mağazasında bulunmamaktadır.
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Desire oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması ne yazık ki bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.