Unforgiving Trials The Space Crusade: Bedava Steam Key [Yeni Dağıtım]

0
Unforgiving Trials The Space Crusade
Unforgiving Trials The Space Crusade

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Unforgiving Trials The Space Crusade oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Unforgiving Trials The Space Crusade! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Unforgiving Trials The Space Crusade Oyunu Hakkında Bilgi

Unforgiving Trials The Space Crusade adlı bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunudur. 2 boyutlu bir maceraya atıldığımız bu oyunda dünyadan uzakta bambaşka bir gezegende zorlu bir maceraya girişiyoruz. Bu zorlu macerada bizlere yardım edecek yoldaşlar da bulunuyor.
  • Oyuna ait incelemeler: 5 kullanıcı incelemesi
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Unforgiving Trials The Space Crusade oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.