Qbike Cyberpunk Motorcycles: Bedava Steam Beta Kodu

5
Qbike Cyberpunk Motorcycles
Qbike Cyberpunk Motorcycles

Ücretsiz steam oyunu köşemizde docs.google sitesi var. Site şuan için Qbike Cyberpunk Motorcycles oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip karşınıza çıkan bilgileri doldurup e-mail adresinizi girmek ve formu göndermek. Daha sonra e-mail adresinize gelen doğrulama mailindeki adrese tıklamak. Bu işlemlerin ardından belli bir süre geçince oyunun kodlarını dağıtan firma tarafından oyunun kodları e-mail adresinize yollanacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Qbike Cyberpunk Motorcycles Oyunu Hakkında Bilgi

Qbike Cyberpunk Motorcycles isimli bu oyun GexagonVR firması tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan çok eğlenceli bir VR destekli yarış oyunudur. Oyun dünyasında çok uzun zamandır uzay temalı yarış oyunlarının olmayışı nedeniyle bu tür temalara oldukça açlık çektiğimiz bu dönemde oyuncuların adeta imdadına yetişen Qbike: Cyberpunk Motorcycles bu bağlamda VR destekli olarak da oynanabilir olması sebebiyle oyuncuların oldukça fazla ilgisini çekecektir diyebiliriz. Hem oturarak hem de ayakta bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunu isterseniz VR desteği olmadan da normal bir şekilde oynayabilmeniz yine bize sunulan imkanlar arasında kendine yer bulmuş durumda. Bizleri bambaşka dünyalara götürecek ve çok güzel bir yarış deneyimi yaşamamızı sağlayacak olan Qbike: Cyberpunk Motorcycles oyununu oldukça seveceğinizden eminiz.
 • Oyuna ait incelemeler: Şuan için herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
 • Oyunun çıkış tarihi: Temmuz 2017’de çıkması hedefleniyor.
 • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
 • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
 • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet ve VR desteği bulunuyor.
 • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
 • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Qbike Cyberpunk Motorcycles oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

5 YORUMLAR

 1. Form biraz karışık gibi. VR kullanabilecek cihazım yok ama umarım keyimi gönderirler. Bu arada anlamayanlar için bir not. 😉
  Proccesor: İşlemci

 2. Admin Bey lütfen oyunların beta sürümünde olduklarını belirtiniz , herkes heyecanla koşarken beta olduğunu farkedince eli yavaşça fareden kayıp gidebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.