Skyrim’de yeni macera arayanları Bruma’ya alalım

1
Skyrim Bruma
Skyrim Bruma

Hepimizin bildiği üzere Skyrim; yıllar boyunca kendini kanıtlamış ve birçok içeriğe sahip, bize uzun saatler boyunca oynama imkanı sunan mükemmel bir oyun. Ve yine yıllardır bildiğiniz üzere mod’lar ile de desteklenen bu muhteşem oyun birçok muhteşem mod ile bizlerin yeni maceralar yaşamasını sağlıyor. Son zamanlarda ise yeni bir mod üzerinde çalışan mod yapımcıları bizleri Beyond Sykrim adında yeni bir modla tanıştırdılar. Şuan için ilk bölümünün yayımlanmış olduğu Beyond Sykrim modunda oyuncular Tamriel dünyasında yer alan Bruma ve Bruma’nın çevresinde muhteşem bir maceraya çıkacak.

Skyrim hayranlarının da çok yakından bildiği üzere Bruma, önce Elder Scrolls IV: Oblivion ile bizlerle tanışmıştı ve Skyrim diyarlarından çok da uzakta değildi. Oblivion’daki bir şehir olarak karşımıza çıkan Bruma, çıkan bu yeni mod ile oyuna o kadar muhteşem bir şekilde entegre edilmiş ki oyun içerisindeyken elinizi kolunu sallayarak istediğiniz zaman Skyrim sınırını geçip bu şehire ulaşabiliyorsunuz.

Dragonborn DLC’sinden 1.5 daha büyük olan Bruma modu’nda bizleri çok şey bekliyor.

Oblivion’dan neredeyse 200 yıl sonra geçen ve oldukça orijinal bir hikayeye sahip olan Bruma modu, oyunculara tam tamına 70 tane bağımsız NPC, bir çok sayıda zindan ve ipucunu getiriyor. Tam tamına 24.000 yeni karakter diyaloğunu kendi içerisinde barındıran oldukça büyük olan bu modda birden çok büyük projede çalışmış olan (Dragon Age: Inqusition ve Dust: An Elysian Tail) profesyonel ses aktörleri de kendine yer bulmuş durumda.

Tabii ki sizlere aktarmış olduğumuz bu içeriklere ek olarak yeni oyun içi ekipmanlar da Bruma mod’unda kendine yer bulmuş durumda. Oyuncular Bruma modu ile birlikte  birçok yeni Cyrodilic silah, zırh, Cyrodil’e özel yeni materyal ve ekipmana ulaşabilme imkanına sahip olacak. Sizlere bu muhteşem özelliklerini saymakla bitiremediğimiz Bruma mod’u şu an için sadece Skyrim’in orijinal PC versiyonunda oyuncuların erişimine açılmış durumda. Çok yakın bir zaman içerisinde Bruma mod’u için Skyrim Special Edition ve Xbox One sürümleride oyuncuların beğenisine sunulacak. Son olarak sizler Skyrim’in bu yeni ve oldukça muhteşem olan Bruma mod’u hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce bu mod bizlere uzun zamandır oynamadığımız Skyrim’i tekrardan oynayabilecek mi?

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.