Embloo karışık oyun dağıtımı

0
random steam game

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün Embloo sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için Embloo sitesi yapmış olduğu ve adını NewReality Random Games! olarak koyduğu dağıtımda site kullanıcılarına özel steam kodları dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise steam hesabınızla siteye giriş yapınız. Siteye giriş yaptığınızda sağ üstten Giveaways yazısına tıkladığınızda sizi dağıtımların yapıldığı sayfaya yönlendirecektir. Eğer geç kalmamışsanız ana ekranda NewReality Random Games! adlı bir dağıtım göreceksiniz, bunu gördüğünüz zaman yanındaki open giveaways yazısına tıkladığınızda oyunun dağıtıldığ sayfaya gelip verilen görevleri yapıp oyunu alabilirsiniz. Sitenin sizden istediği görevler ise oldukça rahat yapılabilen görevler, örnek vermek gerekirse steam grubuna üye olma, verilen adresi ziyaret etme gibi tek tıklama ile yapılabilecek basit görevler.

Ücretsiz verilen bazı oyunların tanıtımı

Sleengster Oyunu Hakkında Bilgi

Sleengster adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Oyunun kapağına ve oyun içi atmosfere baktığınızda oyuncuların aklına direkt olarak angry birds adlı oyunu getiren bu yapım birçok yönüyle ve grafikleriyle angry birds adlı oyuna benzemektedir. Oyunda bir domuzu kontrol ederek çeşitli maceralara girişiyoruz ve karşımıza birtakım zorluklar çıkıyor bazen kaçma bazen şiddet, yok etme yoluyla zorlukları geçebildiğimiz bu oyun zaman geçirmek için oldukça ideal bir oyun.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (28 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Sleengster oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.