Ücretsiz Onlarca Steam Oyunu

0
random steam game

Bedava steam oyun köşemizde bugün aynı anda onlarca oyun dağıtımını sizlerle paylaşıyoruz. Şuan için loottoot sitesi çıldırmış durumda ve bütün herkese aynı sayfada oldukça fazla farklı oyun dağıtımına girişmiş durumdalar. Oyunları almak oldukça basit. Bu sayfaya gidiyoruz ve karşımıza çıkan bütün görevleri yapıyoruz. Oyunlar farklı oyun olduğundan sayfada farklı gleam görev kutucuğu karşınıza çıkacaktır. Her kutucuktaki görevleri yaptığınızda site sizlere 1 adet oyun verecektir. Görevler ise yine her zamanki gibi oldukça basit. Twitterdan dağıtıcı siteyi takip etmek, facebook sayfasını beğenmek vb. tek tıkla yapılabilecek kolay görevler. Son olarak diğer dağıtımlara geçebilmek adına yukarıdaki more giveaways butonarına tıklayıp diğer dağıtımlara geçebilirsiniz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Dağıtımı yapılan bazı oyunlar hakkında bilgi

Brilliant Bob Oyunu Hakkında Bilgi

Brilliant Bob oyunu ise bağımsız yapımcı tarafından piyasaya sürülen aksiyon ve macera oyunudur. Oyunda Bob adı verilen karakter ile farklı maceralara atılıyoruz ve bu maceralar sürekli farklı bir mekanda geçiyor. Kimi zaman kurak bir çölde, kimi zaman yeşillik ve şelalelerin içinde bulabiliyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (762 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Mayıs 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Brilliant Bob oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.