Blockstorm: Bedava Steam Key

0
Blockstorm
Blockstorm

Ücretsiz steam key köşemizde bugün woobox sitesi bizleri karşılıyor. Şuan için woobox sitesi Blockstorm oyununa ait 10.000 adet steam keyini ücretsiz olarak kullanıcılarına dağıtıyor. Oyunu almak için ise yapmanız gereken işlemler şu yönde, ilk olarak bu bağlantıya tıklayıp siteye giriş yapıyoruz. Siteye girer girmez burada bize doğum tarihimizi soruyor, buraya doğum tarihimizi giriyoruz ve confirm butonuna basıyoruz. Dikkat burada yaşımızı 13’den büyük girmemiz gerekiyor. Daha sonra işlemleri bitirdiğimzde alt kutucuğa mail adresimizi girip ilgili sosyal medya hesaplarını beğendikten sonra Enter butonuna tıklamamız yeterli olacaktır. Son olarak woobox sitesinin bazen keyleri vermediği oluyor, zaman zaman tekrar deneme yaparak keyleri alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Blockstorm Oyunu Hakkında Bilgi

Blockstorm minecraft tarzı bir fps oyunudur. Aksiyon ve shooter özelliklerini taşıyan oyun çok oyunculu olarak oynanmaktadır. Serverlerde belirli sayılardaki oyunculara karşı klasik olarak savaştığımız bu oyunda oldukça eğlenceli anlar yaşanmaktadır. Bildiğimiz Cs  Go tarzı bir amacı olan oyunda amacımız bulunduğumuz takımın kazanmasıdır. Kazandıkça dahada güçlendiğimiz bu oyuna Cs Go oyununun Minecraft uyarlaması da diyebiliriz. Ek olarak oyunun oyuncu sayısı da şuan için gayet yüksek seviyede.
  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (2,772 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Mayıs 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Blockstorm oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması ne yazık ki bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.