The Witcher’ın dizisinde Geralt’ı en iyi hangi aktör canlandırabilir?

1
Geralt'ı en iyi kim canlandırabilir
Geralt'ı en iyi kim canlandırabilir?

Fantastik türünü seven herkesin kesinlikle adını duymuş olduğu The Witcher kitap serisi bildiğiniz gibi ilk olarak CD Project Red tarafından 3 oyunluk seri haline getirilmiş ve oldukça büyük satış geliri elde etmişti. Bunun ardından hayranlar sayısı oldukça artan Witcher evreni için son olarak dijital dizi ve film platformu Netflix de bir dizi yapacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından oldukça heyecalanan serinin hayranları çok severek oynadığı Geralt’ı ve hayranı olduğu Witcher evreninin dizi olması mutluluğunu doyasıya yaşadılar. Ancak bize soracak olsaydınız serinin dördüncü oyunu duyurulmuş olsaydı çok daha mutlu olurduk ama olsun, sonuçta çok sevdiğimiz bir yapımı yeni bir projede görecek olmamız bize yeter. Buna ek olarak The Witcher’ın Netflix’in kendi bünyesindeki en yüksek bütçeli dizi olacağını duyduğumuzdan beri diziden oldukça umutlu olmaya başladık. Çünkü bu projede hem yüksek bütçe hem de Netflix var.

Hâl böyle olunca bütün gözler Netflix’e çevrilmiş durumda. Çok büyük ihtimalle serinin hayranlarının şuan için en çok merak ettiği konuların başında, bu güzel evrenimizin baş kahramanı Geralt’ı hangi aktörün canlandıracağı geliyor. Hatta bunun hakkında serinin hayranları Geralt olarak görmek istedikleri ünlü oyuncuları Netflix firmasına yolladılar. Hayranlar tarafından sıralanan düzinelerce aday olsa da herkes tarafından oldukça beğenilen ve istenilen 5 aday ise belli oldu. Geralt için sıralanan bu 5 kişilik listenin başını ise 51 yaşındaki ünlü aktör Mads Mikkelsen çekiyor. Bu listenin ikinci sırasında ise kılıç kullanımına Vikings dizisindendeki tecrübesinden aşina olan 37 yaşındaki Travis Fimmel var. Sizce The Witcher dizisi için Geralt’ı en iyi hangi aktör canlandırabilir? Siz dizide Geralt olarak en çok kimi görmek isterdiniz? Siz bunları düşünürken biz de Geralt’ı oynaması için beğenilen 5 favori isimi sizlerle paylaşalım.

1. Mads Mikkelsen – Geralt

Mads Mikkelsen Geralt
Mads Mikkelsen Geralt

51 yaşındaki ünlü aktör Mads Mikkelralt hem yaşı hem de yüz hatlarıyla Geralt’ı canlandırabilecek en iyi oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Hatta Geralt ve Mads Mikkelralt’u birleştiren resimler yapıldığında ise bu ikilinin ne kadar uyumlu olduğunu çok rahat bir şekilde görebiliyoruz.

2. Travis Fimmel – Geralt

Travis Fimmel Geralt
Travis Fimmel Geralt

Vikings dizisinde oldukça büyük işlere imza atan 37 yaşındaki ünlü aktör Travis Fimmel, Vikings dizisinden kılıç kullanımı konusunda tecrübeli olduğundan iyi bir tercih olarak karşımıza çıkıyor.

3. Gerard Butler – Geralt

Gerard Butler Geralt
Gerard Butler Geralt

Serinin hayranlarının en çok Geralt olarak görmediği istediği bir başka aktör ise Gerard Butler. Daha önceki filmlerinden This is SPARTA! repliği ile de hayranlarının aklına kazınan ünlü aktör, şayet kendisinden Geralt karakterinin oynanması istenirse bu rolün altından çok rahat kalkabilir.

4. Viggo Mortensen – Geralt

Viggo Mortensen Geralt
Viggo Mortensen Geralt

Orta Çağ dediğimizde akıllara ilk gelen tabii ki Aragorn karakterine hayat vermiş ünlü aktör Viggo Mortensen oluyor. Sizce ünlü aktör tıpkı Aragorn karakterinde sergilediği performansını aynı şekilde The Witcher için Geralt karakterinde de gösterebilir mi?

5. Nikolaj Coster-Waldau – Geralt

Nikolaj Coster-Waldau Geralt
Nikolaj Coster-Waldau Geralt

Listenin sonunda ise Game of Thrones dizisinde Jaime Lannister karakteri ile büyük bir kitleyi etkileyen ünlü Danimarkalı 46 yaşındaki aktör Nikolaj Coster-Waldau kendine yer buluyor. Şuan için bildiğiniz üzere hazır Game of Thrones dizisinin finali yaklaşıyorken artık yoğun olmayacak ünlü aktör Geralt karakterini canlandırmak adına Netflix firması ile bir anlaşma yapabilir mi?

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.