Need For Speed Payback’in çıkış tarihi açıklandı

1
Need For Speed Payback
Need For Speed Payback duyuruldu

Son zamanlardaki oyun dünyasına sürmüş olduğu oyunlarla bir türlü oyunculara istediğini veremeyen Need For Speed serisi, geçtiğimiz hafta yaşanan gelişmelerle birlikte yeni bir oyunun gelebileceğinin sinyallerini bizlere vermişti. Bugün ise oyunun yapımcı firması tarafıdan yapılan resmi duyuruya göre yeni NFS oyununun adının Need For Speed Payback olduğu bizlere açıklandı.

Bu sefer eski oyunlara bir dönüş planlayan NFS serisi aynen Most Wanted’da olduğu gibi oyuncularına hikaye ağırlıklı bir yarış deneyimi sunmaya hazırlıyor. Buna ek olarak Need For Speed Payback oyununda yarışlar sadece sokakta değil, toprak üstünde de olacak. Bu gelişme ile birlikte uzun süredir oyuncularına toprak üzerinde yarış deneyimi sunmayan NFS serisi sonunda oyuncuların bu isteğini yerine getirmiş olacak. Buna ek olarak oyuncular artık yarışları artık hem sabah hem de akşam saatlerinde yapabilecekler. Şuan için sistem gereksinimleri konusunda herhangi bir açıklamaya gidilmeyen Need For Speed Payback oyunu 10 Kasım 2017 tarihinde mağazadaki yerini almış olacak.

Son olarak Need For Speed Payback için yayınlanan yeni oynanış görüntülerine aşağıdan ulaşabilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.