Raiders of the Broken Planet Beta: Ücretsiz Steam Oyunu

0
Raiders of the Broken Planet
Raiders of the Broken Planet

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri mercurysteam sitesi karşılıyor. Site şuan için yapmış olduğu dağıtımda kullanıcılarına Raiders of the Broken Planet oyununun Beta kodlarını yolluyor. Kodları almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu bağlantıya tıklayarak dağıtımın yapıldığı sayfaya gidelim. Daha sonra karşımıza çıkan formu doldurarak beta programına kayıt aşamasını tammlayalım. Gerekli bilgileri doldurduktan sonra sayfanın en altında bulunan “Register” adlı butona tıklayalı ve kayıt olurken yazmış olduğumuz mailimizi kontrol edelim. Mailimize beta programına kayıt olduğumuzu onaylamamızı isteyen bir mail gelecek, o maili açıp beta programına katıldığımızı doğrulayalım. Bu işlemlerin ardından birkaç gün sonra mercurysteam sitesi gerekli işlemleri halledip mail hesabınıza Raiders of the Broken Planet oyununun beta kodunu yollyacaktır.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Raiders of the Broken Planet oyunu hakkında bilgi

Raiders of the Broken Planet dünyamızdan binlerce ışık yılı uzağında bulunan ve adından da oldukça rahat bir şekilde anlaşılabileceği üzere Broken adı verilen bir gezegende Aleph adı verilen güçlü bir maddenin etrafında gelişimini sürdüren bir hikayeyi kendi bünyesinde barındırıyor. Evrenin gelmiş geçmiş en azılı ve tehlikeli suçlularına bu değerli maddeden dolayı ev sahipliği yapmak zorunda kalan bu gezegendeki suçluların birbiri arasında gücü elde etme yarışına tanıklık edeceğiz.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.