Deep Rock Galactic Beta: Ücretsiz Steam Key

0
Deep Rock Galactic
Deep Rock Galactic

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün ghostship sitesi var. Şuan için ghostship sitesi bütün kullanıcılarına Deep Rock Galactic oyunun beta kodlarını ücretsiz olarak dağıtıyor. Oyunun kodlarını almak için yapmanız gerekn işlem ise oldukça basit. İlk olarak vermiş olduğumuz bu bağlantıya tıklayarak dağıtımın yapıldığı siteye girelim. Ardından karşımza çıkan ekranda mail adresimizi girerek “Sign Up” adlı butona tıklayalım. Bu işlemin ardından mail adresimize beta programına kayıt olduğumuzu onaylamamızı isteye bir mail gelecek. Bu maildeki bağlantıya tıklayıp robot testini geçerek beta programına katıldığımızı onaylayalım. Bütün bu işlemlerin ardından birkaç gün sonra ghostship sitesi Deep Rock Galactic oyununun beta keylerini mail adresimize ücretsiz olarak yollayacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Deep Rock Galactic Oyunu Hakkında Bilgi

Deep Rock Galactic isimli bu oyun şuan için erken erişimde olan ve oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılmış olan bir eşli, aksiyon oyunudur. Çok oyunculu bir şekilde arkadaşlarınızla birlikte bir maceraya atıldığınız bu oyunda karşınıza çıkan yaratıkları arkadaşlarınızla birlikte yok ederek yolunuza devam ediyorsunuz. Zama zaman rakip ekiplerle de kıyasıya bir mücadeleye gireceğiniz bu oyunda arkadaşlarınızı iyi seçmeniz gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Kullanıcı incelemesi bulunmuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017 yılında tam çıkışını gerçekleştirecek.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Deep Rock Galactic oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.