ANIMALITY: Bedava Steam Key

0
ANIMALITY
ANIMALITY

Bedava steam key köşemizde bugün simplo sitesi bulunmakta. Simplo sitesi şuan için yaptığı oyun dağıtımında ANIMALITY oyununa ait olan steam kodlarını herkese ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Yapmanız gereken ise dağıtımın yapıldığı sayfaya bu bağlantıya tıklayarak gitmek. Ardından siteye girdiğinizde ise siteye steam hesabınızla giriş yapın. Steam hesabınızla siteye giriş yaptıktan sonra karşınıza bir takım görevler çıkacaktır. Bu görevler oldukça basit; steam grubuna girmek, verilen bir sayfaya girmek, gibi tek tıkla yapılabilecek görevler. Bütün bu görevleri yaptıktan sonra da Claim Your Key butonuna bastığınızda ise oyunun kodu sizlere verilecektir. Ek olarak sitede görev kısmında yukarıdaki ayarlar işaretine tıklayarak istenilen hesaplarınızı bağlayabilirsiniz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

ANIMALITY Oyunu Hakkında Bilgi

ANIMALITY adlı oyun, oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılmış olan bir basit eğlence/platform oyunudur. Co-op olarak arkadaşlarınızla da oynayabileceğiz bu oyunda sizleri sayısız macera bekliyor olacak. Birkaç hayvanı kontrol edip ormandaki tehlikelere karşı mücadele ettiğiniz bu oyunda oldukça eğleneceğinizden eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler:Olumlu (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. ANIMALITY oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.