Lost Moon: Bedava Steam Oyun Kodu

0
Lost Moon
Lost Moon

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Lost Moon oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Lost Moon! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Lost Moon Oyunu Hakkında Bilgi

Lost Moon eski atari oyunlarındaki Mario oyunu tarzında ilerleyen bir platform oyunudur. Oyunda Ay’a çıkmış bir astronotu canlandırıyoruz ve hedefimiz önümüze çıkan çeşitli hedeflerden kurtularak uzay istasyonuna ulaşmak. Çeşitli mücadelelerin bizi beklediği bu oyunu Mario seviyorsanız seveceğinizden kesinlikle eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: 3 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu nedenle herhangi bir yorum yapılamıyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 28 Eylül 2015
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Lost Moon oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.