Hellphobia

0
Hellphobia
Hellphobia

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gamehag sitesi kendine yer bulmuş durumda. Şuan için gamehag sitesi yapmış olduğu dağıtımda site kullanıcılarına Hellphobia oyununa ait steam kodlarını dağıtmakta. Kodları yapmak için yapmanız gereken işlem ise bu bağlantıya tıklayarak siteye girmek. Siteye girdikten sonra ise siteye üyeliğinizle giriş yapınız. Daha sonra Giveaway > TAKE PART > PICK UP THE KEY yolunu izleyerek oyunu alabilirsiniz.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Hellphobia Oyunu Hakkında Bilgi

Hellphobia isimli bu oyun Teamomega ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan güzel bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça karanlık ve ıssız mekanlarda kan dolu yollardan geçtiğimiz bu oyunda bizleri oldukça geren düşmanların saldırılarına maruz kalıyoruz. Bu bağlamda bu düşman saldırılarından kurtulmak ve hayatta kalmak için elimizden geleni yapıyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Kullanıcı incelemesi bulunmuyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 16 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
Önceki İçerikThe Last Mission
Sonraki İçerikMini Attack Submarine

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.