Mini Attack Submarine

0
Mini Attack Submarine
Mini Attack Submarine

Ücretsiz steam oyunu köşemizde yine bizleri gleam.io sitesi selamlıyor. Gleam.io sitesinde şuan için Mini Attack Submarine oyununa ait steam kodarının dağıtımı yapılmaktadır. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. Bu bağlantıya tıklayarak dağıtım yapan sayfaya giriyoruz. Ardından sayfada dağıtıcının bizden istediği görevleri sırası ile yapıyoruz. Bu görevler zor değil; twitterdan takip etmek, steam grubuna üye olmak gibi sabit görevler. Tüm bu görevleri yaptıktan sonra ise oyunun steam kodu ekranda belirecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Mini Attack Submarine Oyunu Hakkında Bilgi

Mini Attack Submarine bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir macera oyunudur. Bir denizaltı mürettebatında görev aldığımız bu oyunda bizleri denizin içinde zorlu bir macera ve büyük deniz canavarları bekliyor. Bu noktada düşmanlarımızdan sıyırlıp kaçmak ve bize verilen görevi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek için üstün bir çaba sarf ettiğimiz bu oyunda hızlı hareket etmemiz gerekiyor.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (762 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 17 Mart 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Mini Attack Submarine oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.