Bold New World

0
Bold_New_World
Bold New World

Ücretsiz steam oyunu köşemizde giveawayoftheday sitesi var. Site şuan için Bold New World oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip Join Win butonuna tıklayıp dağıtımı facebook hesabınızdan paylaşmak. Daha sonra çıkan sayfadan e mail adresinizi ve kendi adınızı girip get the key butonuna bastıktan sonra oyun sizin olacaktır. Oyunun kodu mail adresinize gönderilmektedir. Gmail kullanıyorsanız oyunun kodu tanıtımlar kısmına düşmektedir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz.

Bold New World Oyunu Hakkında Bilgi

Bold New World oyunu Orta Çağ zamanında geçen bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bağımsız yapımcı tarafından yapılan bu oyunun tek amacı ise şiddet diyebiliriz. Oyunda yakalanıp köye götürülen bir karakteri canlandırıyoruz ve yapmamız gereken ise sadece öldürmek. Fps türünde olan bu oyunda bir çok hata olduğu için oynamanızı pek öneremiyoruz. Fakat koleksiyon kartlarının olması nedeniyle bu oyunu alıp Asf rehberi adlı yazımızdaki işlemleri uygulayarak kartlarını düşürüp satarak kendinize bir kazanç elde edebilirsiniz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (13 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 18 Ocak 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Bold New World oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikForsaken Uprising
Sonraki İçerikThe Frostrune

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.