The Frostrune

0
The Frostrune
The Frostrune

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün ign sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için ign sitesinde The Frostrune oyununa ait steam kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise get key tuşuna basıyoruz ve sizden siteye giriş yapmanızı isiyor. Facebook hesabınızı kullanarak giriş yaptığınızda son olarak kendinize bir kullanıcı adı girince key hemen karşınıza çıkıyor.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

The Frostrune Oyunu Hakkında Bilgi

The Frostrune oyunu Grimnir Media ekibi tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gizemli ve mistik mekanlarda büyük bir maceraya giriştiğimiz bu oyunda bizleri zorlu görevler ve güzel manzaraların bekediğini rahat bir şekilde sizlere belirtebiliriz.

  • Oyuna ait incelemeler: Çok Olumlu (73)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Şubat 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat The Frostrune oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.
Önceki İçerikBold New World
Sonraki İçerikUndead vs Plants

Oyun dünyasının Türkiye’de çok daha iyi bir yere gelmesi adına uğraşıyoruz.

PAYLAŞ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.