The Void, GooCubelets ve GooCubelets: The Algoorithm Ücretsiz Steam Keyleri

0
GooCubelets 2

Ücretsiz steam oyunları köşemizde gleam.io sitesi var. Sizlere neredeyse her hafta yeni dağıtımını paylaştığımız GooCubelets: OCD + GooCubelets + GooCubelets: The Void oyunları bugün tekrardan yeni bir dağıtımla oyunculara dağıtılıyor. Artık bu oyuna sahip olmayan birisi yoktur diye düşünsek de yine de ücretsiz oyunları daima sizlerle paylaşmamız daha iyi olacaktır. Gleam.io sitesi şuan için GooCubelets: OCD + GooCubelets + GooCubelets: The Void oyunlarına ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Görevler oldukça basit sizden 2 adet steam guruba girmeyi ve verilen sayfaya girmenizi istiyor. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır. İyi oyunlar dileriz.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Oyunlar Hakkında Bilgi

 • GooCubelets: The Void

  Basit eğlence ve bulmaca türünde olan bu oyunda 50 adet bulmaca bizleri bekliyor durumda. Küplerle oynadığımız bu oyunda genelde zorlu bulmacalar bizi beklemekte ve yaptığımız tek hatada bütün emeğimiz boşa gidebilmektedir. O yüzden oyunu oynarken dikkatimizi vermemiz ve titiz bir şekilde oynamamız gerekiyor.

Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla olumlu

Oyunun çıkış tarihi: 2 Ekim 2015

Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet

Oyunun steam başarımları var mı: Evet

Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet

Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır.

 • GooCubelets: OCD

GooCubelets: OCD yine aynı serinin aynı mantıkla deva eden bulmaca oyunu. Aynı şekilde bölüm bölüm ilerleyen oyunda amacımız bölümleri geçip oyunu bitirmek. Bu oyunda bulmacalar diğer oyundakilere göre daha zor.

 

 • Oyuna ait incelemeler:Çoğunlukla Olumlu (108 inceleme)
 • Oyunun çıkış tarihi: 2 Ağustos 2016
 • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
 • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
 • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
 • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
 • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.