Woodle Tree Adventures: Bedava Steam Key

0
Woodle Tree Adventures
Woodle Tree Adventures

Bedava steam key köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için bizlere Woodle Tree Adventures oyununun kodlarını ücretsiz olarak dağıtmaktadır. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Woodle Tree Adventures Oyunu Hakkında Bilgi

Woodle Tree Adventures bağımsız yapımcı tarafından oyun piyasasına kazandırılmış bir macera oyunudur. Çocuksu grafiklere sahip olan ve bir çizgi film havası yaratan oyunda bir odun karakterini yönetiyoruz. Amacımız ise oyundaki bütün gözyaşlarını toplamak. Bunlara gerçekleştirmek için uğraştığımızda ise karşımıza küçük canavarlar çıkıyor.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (1,405 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 6 Haziran 2014
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.