Sleengster: Bedava Steam Key

0
Sleengster
Sleengster

Ücretsiz steam oyunu köşemizde gleam.io sitesi var. Site şuan için daha önce de iki defa dağıtılmış olan Sleengster oyununa ait steam kodları dağıtmakta. Bu nedenle ilk iki dağıtımı kaçıran arkadaşlar için güzel bir fırsat olan bu dağıtımı kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz. Dağıtımdaki kodları alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey bu adrese girip sitedeki görevleri yapmak. Bu görevler ise zor değil. Oldukça basit görevler, steam grubuna girmek, youtube kanalına abone ve buna benzer kolay görevler. Görevleri yaptıktan sonra oyunun kodu ekrana çıkacaktır.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Sleengster Oyunu Hakkında Bilgi

Sleengster adlı oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Oyunun kapağına ve oyun içi atmosfere baktığınızda oyuncuların aklına direkt olarak angry birds adlı oyunu getiren bu yapım birçok yönüyle ve grafikleriyle angry birds adlı oyuna benzemektedir. Oyunda bir domuzu kontrol ederek çeşitli maceralara girişiyoruz ve karşımıza birtakım zorluklar çıkıyor bazen kaçma bazen şiddet, yok etme yoluyla zorlukları geçebildiğimiz bu oyun zaman geçirmek için oldukça ideal bir oyun.

  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumsuz (28 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 2 Aralık 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Evet
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Fakat Sleengster oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.