Rage Parking Simulator: Ücretsiz Steam Key

0
Rage Parking Simulator 2016
Rage Parking Simulator 2016

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün gleam.io sitesi bizleri selamlıyor. Şuan için gleami.o sitesinde toplam Rage Parking Simulator 2016 oyununa ait steam kodları ücretsiz olarak bizlere dağıtmakta. Bildiğiniz üzere geçen günkü paylaşımızda bu oyunun kodları sizlere dağıtılmıştı fakat dağıtım bittiğinden dolayı kodları alamamış olan bazı arkadaşlarımız mutlaka olacaktır. Bu yüzden bu yeni dağıtım kodları kaçıran arkadaşlar için oldukça önemli bir fırsat niteliğind. Oyunu almak için yapmanız gereken işlem ise oldukça basit. İlk olarak bu adrese giriyoruz. Dağıtım adresine girdiğimiz zaman ise site bizden birkaç görev yapmamızı istiyor. Örnek olarak steam grubuna girme, twitchden takip etme vb. görevler. Görevleri yazılara teker teker tıklayarak yapıyoruz ve tüm görevler bittikten sonra ise oyunun kodunu otomatik olarak ekranda görebileceksiniz. İyi oyunlar dileriz

Rage Parking Simulator 2016 Oyunu Hakkında Bilgi

Rage Parking Simulator 2016 bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir basit eğlence oyunudur. Adından da anlaşılacağı üzere arabaları park etme konusunda yoğunlaşan bu oyunda amacımız çeşitli bölgelerdeki park yerlerine arabamızı park etmek. Tabiki ilk seferler kolay gelecek olan park etme işlemlerinin ardından arabamızı park etmesi oldukça zor olan bölümlerde bizleri bekliyor olacak. Bazı bölümlerde aşırı derecede zeka kullanmamızı gerektiren bu oyunda eğlenceli dakikalar geçireceğini düşünüyoruz.

  • Oyuna ait incelemeler: Karışık (456 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mart 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek Oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Rage Parking Simulator 2016 oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.