Princess.Loot.Pixel.Again: Bedava Steam Key

1
Princess.Loot.Pixel.Again
Princess.Loot.Pixel.Again

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Princess.Loot.Pixel.Again adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Princess.Loot.Pixel.Again oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Not: Golden giveaways sitesi bazen siteye giriş yapma konusunda yoğunluktan dolayı hata verebiliyor. Bu nedenle böyle bir hata alırsanız zaman zaman tekrar şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Princess.Loot.Pixel.Again Oyunu Hakkında Bilgi

Princess.Loot.Pixel.Again isimli bu oyun bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış olan bir macera/aksiyon oyunudur. Kötü bir büyücüye karşı maceramızı sürdürdüğümüz bu oyunda amacımız arkadaşlarımızı esir alan kötü büyücüyü yenip arkadaşlarımızı kurtarmaktır. Tabiki bu yolda karşımıza çeşitli engeller çıkıyor, her bölümün kendine özel zorluğu ve engeli olduğu bu oyunda eğleneceğinizden eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (166 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 15 Nisan 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.