Let Them Come: Ücretsiz Steam Key

0
Let Them Come

Bedava steam oyunu köşemizde alienwarearena sitesi var. Site şuan için Let Them Come oyununa ait steam kodları dağıtmakta, yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam ile giriş yapmak ve get key yazısına tıklamak ardıdan oyun sizin olacaktır. Oyunu almak için en az 2 level olmanız isteniyor fakat siteye steam hesabınzla griş yaptığınızda otomatik olarak 3 level olacaksınız. İyi oyunlar dileriz.

Oyunu steam hesabınıza ekleme: Aldığınız kodu steamda etkinleştirmek içinse steam uygulamasına giriş yapıp sol altta bulunan oyun ekle butonuna tıklayalım. Daha sonra Steam’da ürün etkinleştir yazısına tıklayıp ileri tuşuna basıp gelen kullanıcı sözleşmesini kabul edin. Ardından Ürün Kodu şeklinde gelen sayfaya aldığınız kodu girerek ileri tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra almış olduğunuz oyun steam kütüphanenize sorunsuz bir şekilde eklenecektir.

Önemli Not: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Let Them Come Oyunu Hakkında Bilgi

Şuan için steam’a girme aşamasında olan Let Them Come bağımsız yayıncı tarafından oyun dünyasına kazandırılmak üzere olan bir aksiyon oyunudur. Oldukça farklı atmosferiyle bizi kendi içine çekmeyi başaran bu yapımda önümüze çıkan uzaylı ve yaratıkları teker teker öldürerek yolumuza deva edip gizli görevimizi tamamlamak adına mücadele veriyoruz. Bazı noktalarda çok hızlı şekilde tepki vermemiz gereken bu oyunda iyi reflekslere sahip olmamız avantajımıza olacaktır.

  • Oyuna ait incelemeler: Oyun çıkışını yapmadığı için şuan herhangi bir kullanıcı incelemesi bulunmuyor
  • Oyunun çıkış tarihi: 2017 yılı içerisinde çıkış yapacak.
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Evet
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Let Them Come oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.