Post Human W.A.R: Ücretsiz Steam Key

0
Post Human W.A.R
Post Human W.A.R

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Post Human W.A.R oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Post Human W.A.R butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Post Human W.A.R Oyunu Hakkında Bilgi

Post Human W.A.R şuan için erken erişimde olan ve oyun dünyasına bağımsız yapımcı tarafından kazandırılmış bir strateji oyunudur. Kendimizi oldukça gerilim dolu ve apolitik bir dünya içerisinde bulduğumuz bu oyunda adeta soğuk savaş dönemi bir atmosfer bizleri beklemekte. Bu bağlamda kendi ülkemizi kurup geliştirdiğimiz ve diğer acımasız düşmanlara karşı nasıl ayakta kalacağımızı planladığımız bu oyunda üç dört hamle sonrasını düşünmemiz gereken hamleler yapmak durumunda kalacağız.

  • Oyuna ait incelemeler: Olumlu (16 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 3 Mayıs 2017
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu ve Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Post Human W.A.R oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.