Unforgiving Trials The Space Crusade: Ücretsiz Steam Oyun Kodu

0
Unforgiving Trials The Space Crusade
Unforgiving Trials The Space Crusade

Ücretsiz steam oyunu köşemizde marvelousga sitesi var. Site şuan için Unforgiving Trials The Space Crusade oyununa ait kodları dağıtmakta. Yapmanız gereken: bu adrese girip siteye steam ile giriş yapalım ve ardından gelen sayfadan Unforgiving Trials The Space Crusade! butonunun yanındaki Open Giveaway yazısına tıklayıp diğer sayfaya girelim. Sayfaya girdikten sonra görevleri yapalım ardından oyun sizin olacaktır.

Önemli Not: Marvelousga sitesine şuan aşırı yüklenme olduğundan çoğu zaman 502 hatalarıyla sayfalar açılmayabilir. Zaman zaman sayfayı yenileyerek oyunun kodunu alabilmeniz mümkün.

Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Unforgiving Trials The Space Crusade Oyunu Hakkında Bilgi

Unforgiving Trials The Space Crusade bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılmış bir kıyamet sonrası oyunudur diyebiliriz. Dünyamızın başına büyük felaketlerin geldiği bu oyunda oldukça çok sorumluluk alarak bu problemleri çözmek adına uğraş verdiğimiz bu oyunda amacımız tahmin edeileceğiz üzerine dünyayı kurtarmak. Bu amaç doğrultusunda kendi ekibimizi kurarak ilerlediğimiz bu oyunda karşımıza dost ve düşman birçok farklı kişi ve yaratık çıkacak.
  • Oyuna ait incelemeler: 5 kullanıcı incelemesi bulunuyor. Bu nedenle herhangi bir yorum yapılamıyor.
  • Oyunun çıkış tarihi: 8 Ekim 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Evet
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Tek oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği olmayan oyunların Türkçe Çevirilerini internetten rahatlıkla bulup oyununuza ekleyebilirsiniz. Unforgiving Trials The Space Crusade oyunu için şuan herhangi bir çeviri çalışması bulunmamakta.

Sitemizde paylaşılan ücretsiz oyunlardan çok hızlı bir şekilde haberdar olmak ve anlık bildirim almak isterseniz bu adresten steam grubumuzu ziyaret ederek üye olabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla almış olduğunuz bu oyunların kartlarını düşürmek istiyor fakat oyunları yükleme ve açma işlemleriyle uğraşmak istemiyorsanız sizleri bu işlemlerden kurtaracak olan Oyunları Yüklemeden Kart Düşürme: ASF Nasıl Kullanılır ? Türkçe Archi Steam Farm Rehberi adlı yazımıza bekliyoruz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.