GTA Online İçin Gunrunning DLC’si Yolda

2
GTA Online Gunrunning
GTA Online Gunrunning

Oyun dünyasına girişinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen halen gelişimini sürdüren GTA Online için geçtiğimiz günlerde Rockstar Games tarafından bir açıklama yapıldı. Rockstar Games yaptığı açıklamayla Grand Theft Auto 5’in MMO tarafı olan GTA Online için bir sonraki güncellemenin tarihini yayınladı. Şimdiden silah kaçakcısı olmaya hazır olsanız iyi olur.

Uzun süredir oyun dünyasını meşgul eden GTA 5 oyununa yeni dlc gelecek mi sorusunun cevabı Rockstar Games’in yapmış olduğu Gta Online duyurusu ile sona ermiş oldu. Bu duyuruyla birlikte yayınlanacak olan bir sonraki ücretsiz güncellemenin yolda olduğu resmiyet kazandı. Üzerinde çok detaylı çalışılan ve oldukça büyük bir güncelleme olacağı söylenen Gunrunning güncellemesi Haziran 2017’de PCPlayStation 4 ve Xbox One platformları için yayınlanacak. Yeni görev paketini Gunrunning‘in ana teması ise GTA ortamını bir hayli hareketlendirecek gibi. Gunrunning adıyla duyurulan bu yeni DLC, GTA oyununa “silah kaçakçılığı” konusunun girmesini sağlıyor.

Bu konu hakkında Rockstar Games tarafından yapılan ufak tefek açıklamalara bakılırsa, Executives & Other Criminals ve Bikers güncellemelerinin baz alınarak yapılmış olan yeni Gunrunning güncellemesi ile yasa dışı silahların GTA Online moduna dahil olacağını söyleyebiliriz. Bu bilgiye ek olarak GTA oyununa yeraltı sığınakları da ilk kez bu güncelleme ile birlikte girişini yapacak. Satın alımı yapılabilen bu sığınaklara ise ordu derecesindeki güçlü araçlarımızı ve fazlasıyla etkili olan savunma ve saldırı silahlarını üretebilmemize olanak sağlayan ekipmanlarımızı istif edebileceğiz.

GTA Online için gelecek olan Gunrunning güncellemesi hakkında şimdilik sadece bu detayları vermekle yetinen Rockstar Games, gerekli detaylı bilgilerin ise yamanın yayınlanmasından kısa bir süre önce oyunculara açıklanacağını belirtti. Rockstar Games tarafından Gunrunning güncellemesi için yayınlanan resimlere baktığımızda Los Santos sokaklarının bugüne kadar hiç olmadığı kadar çok karışacağını söyleyebiliriz.

İşte Rockstar Games tarafıdan GTA Online için gelecek olan Gunrunning ek paketinin bir kaç ekran görüntüsü: (Haberimizin kapak fotoğrafı da buna dahildir.)

GTA Online Gunrunning GTA Online Gunrunning GTA Online Gunrunning GTA Online Gunrunning GTA Online Gunrunning

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.