Pixel-Warfare Pro: Bedava Steam Oyunu

0
Pixel-Warfare Pro
Pixel-Warfare Pro

Ücretsiz steam oyunu köşemizde bugün bizleri golgengiveaways sitesi karşılamakta. Şuan için goldengiveaways sitesi kullanıcılarına Pixel-Warfare Pro adlı oyunu ücretsiz bir şekilde dağıtmaktadır. Oyunu almak içinse yapmanız gereken işlem oldukça basit. Yapmanız gereken bu adrese girip siteye steam hesabınız ile giriş yapmak. Ardından gelen sayfadan tekrardan Pixel-Warfare Pro oyununu seçip oyunun dağıtımının yapıldığı sayfaya gitmek. Oyunun dağıtımının yapıldığı sayfada ise site sizden birkaç görev yapmanızı isteyeck ve oyunun kodunu görevleri yaptıktan sonra sizlere verecektir. Örnek olarak steam grubuna üye olmak, twitter sayfasını takip etmek gibi basit görevlerin ardından sayfayı yenileyerek ücretsiz steam kodunuzu alabilirsiniz.

Önemli Hatırlatma: Sitemizde paylaşılan oyunlar paylaşılma saati itibariyle alınabilir durumda oluyor. Dağıtılan oyunlar sınırlı sayıda olduğundan bir kaç saat sonra dağıtılan oyunların bitmesi durumunda oyuna ait kodu alamayabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar diliyoruz.

Not: Golden giveaways sitesi bazen siteye giriş yapma konusunda yoğunluktan dolayı hata verebiliyor. Bu nedenle böyle bir hata alırsanız zaman zaman tekrar şansınızı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Pixel-Warfare Pro Oyunu Hakkında Bilgi

Pixel-Warfare Pro yine çoğu oyunda olduğu gibi bağımsız yapımcı tarafından oyun dünyasına kazandırılan bir FPS oyununudur. Çok oyunculu olarak diğer oyuncularla mücadele edebileceğiniz bu rekbetçi oyunda aynı Cs Go oyununda olduğu gibi raund sistemi bulunmaktadır. Aynı şekilde iki farklı takımın olduğu bu oyunda amaç karşı takımın yok etmekdir. Cs Go’nun aksine oldukça fantastik haritalarda maç oynayabildiğiniz bu oyunda eğleneceğinizden eminiz.
  • Oyuna ait incelemeler: Çoğunlukla Olumlu (14 inceleme)
  • Oyunun çıkış tarihi: 21 Eylül 2016
  • Oyunun koleksiyon kartları var mı: Hayır
  • Oyunun steam başarımları var mı: Hayır
  • Oyunun kısmi kumanda desteği var mı: Hayır
  • Tek Oyunculu / Çok Oyunculu: Çok oyunculu
  • Oyunun Türkçe dil desteği var mı: Hayır. Türkçe dil desteği bulunmayan oyunların Türkçe çevirilerini internetten varsa bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.