Deliçeri bizleri delirtmeye geliyor

1
Deliçeri
Deliçeri

Hepimizin bildiği üzere 27 Mayıs İstanbul’un fethinin 564. yıl dönümü. İşte bu tarihte Osmanlı temalı mobil oyun olan Deliçeri, oyuncuların beğenisine sunuldu. Imagine Codes tarafından geliştirme işlemleri yapılan Deliçeri oyununu indirmek isterseniz Playstore ve Aple Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Platform Run türünde olan bu macera oyununda platform üzerinde hiç durmaksızın koşan Deliçeri karakterini yönetiyoruz. Karşımıza çıkan engellerin üzerinden zıplıyor ve karşımıza çıkmaya cesaret eden düşmanlarımıza ise Osmanlı tokadını geçirerek etkisiz hale getiriyoruz.

Osmanlı Devleti’nin oldukça görkemli zamanlarında geçen bu oyunun ana kahramanı ise, Deliler birliğinden gelip Yeniçeri Ocağı’na geçiş yapan ve oldukça enerjik olması nedeniyle Deliçeri lakabını almış bir Osmanlı fedaisi. Oyunda kuşatma öncesi özel görevde olan Deliçeri Bizans kalelerinden birine sızıp bilgi toplamaktadır, bu görevi başarıyla yerine getiren Deliçeri’yi ise başka sorunlar beklemektedir. Görevini başarıyla tamamlayıp toplamış olduğu bu bilgileri ulaklar aracılığıyla padişaha yolladıktan sonra yerine geri dönmeye hazırlanan Deliçeri bir anda kale kumandanının güzeller güzeli kızına gönlünü kaptırır. Bu noktadan sonra Deliçeri için işler bir anda değişmeye başlar. Kale kuşatması başladığı zaman kale kumandanı kızını da yanına alıp kaçınca bu eğlenceli macera da başlamış oluyor. Bu noktadan sonra oyun severler, tunç bilekli kahraman Deliçeri’nin bu macerasında karşısına çıkmış olan tüm zorlukları aşarak sevdiği kıza kavuşması için amansız bir mücadeleye girişmeye başlıyor. Kumandanın kızı olan güzel prensese kavuşmak için önümüze çıkan düşmanları yeniyor, kaleleri ise de fethediyoruz.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi Deliçeri isimli bu oyunu mobil platformlardan indirmek ücretsiz. Deliçeri oyununu oynayarak topladığımız altın ve gümüş paralarla kendimize çeşitli güçlendirmeler satın alabilme imkanımız bulunuyor. Fakat benim acelem var uğraşamam altın gümüş toplamakla diyorsanız bu güçlendirmeleri gerçek parayla da satın alabilme imkanınız bulunuyor.

Son olarak oyunu oynamak isteyen kullanıcılarımız için sizlerle oyunun Play Store adresini paylaşalım. Oyunu oynamak için bu bağlantıya tıklayıp yükle butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hepinize şimdiden bol tokatlı oyunlar diliyoruz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı giriniz.